Vile me qera ne Tirane 420m2 - Vilë me Qira - 420 m²

Albania Estate ka nje vile me qera ne Tirane ne rrugen e Elbasanit afer Vilave Gjermane. Vila ka 3 kate dhe vetem 7 minuta larg qendres se qytetit.

1.200 €/muaj

Vilë me Qira në Tiranë

Karakteristikat Kryesore:

 • Madhesia e Viles: 420 m2
 • Vila ka 3 kate
 • Cdo kat ka 140m2
 • Rruga e Elbasanit
 • Prane Vilave Gjermane
 • 7 Minuta larg qendres
 • Ndertimi I viles eshte shume cilesor
 • Ne kete vile kane jetuar shtetas te huaj.
 • Vila ka nje bace shume e madhe.
 • Ka dhe vend per parkim
 • Vila perbehet nga 3 kate

Kati I 1 ka:

 • 1 sallon te madhe
 • 1 kuzhine shume te madhe me te gjithe paisjet
 • 1 banjo
 • 2 dhoma gjumi

Kati i 2 ka:

 • 3 dhoma gjumi
 • 1 sallon te madh
 • 1 banjo
 • 1 ballkon te madh

Kati i 3 ka:

 • 3 dhoma gjumi
 • 1 sallon i madh
 • 1 banjo
 • 1 ballkon te madh

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 8 Dhoma Gjumi
 • 3 Banja
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • kuzhine
 • 3 kate ne residence
 • 1 Parkim nentoke ne residence

Vendndodhja

 • 7 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 20 minuta from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Tirana Office for Rent - 102 m2

  Zyra - 102

  612 €/muaj
 • image_description

  Tirana Apartment for Rent - 100m2

  Apartament - 100

  450 €/muaj
 • image_description

  2 Bed Apartment for Rent in Tirana - Close to the Stadium

  Apartament - 100

  600 €/muaj
 • image_description

  2 Bedroom Apartment for Rent in Tirana - 120m2 Bllok Area Apartment

  Apartament - 120

  600 €/muaj
 • image_description

  Tirana Apartment for Rent - 3 Bed Apartment in Tirana

  Apartament - 150

  650 €/muaj
 • image_description

  Restaurant for rent in Tirana - 180m2

  Restaurant - 180

  1.700 €/muaj
 • image_description

  Villa for Rent or Sale in Tirana - 307m2

  Vilë - 307

  2.000 €/muaj
 • image_description

  Apartamente me qera ne Tirane prane Ambasades Amerikane

  Apartament - 70

  400 €/muaj
 • image_description

  Tirana Apartment for Rent 120m2 - 2 Bed Apartment for Rent - Tirana Lake

  Apartament - 120

  650 €/muaj
 • image_description

  Apartament me qera ne Tirane prane Kullave Binjake

  Apartament - 116

  800 €/muaj
Më shumë…