Apartamente me qera ne Tirane prane Ambasades Amerikane - Apartament me Qira - 70 m²

Apartament me qera ne Tirane prane Ambasades Amerikane. Apartamenti eshte 1+1 dhe vetem 5 minuta larg qendres se qytetit

400 €/muaj

Apartament me Qira në Tiranë

Karakteristikat Kryesore:

 • Madhesia e Apartamentit: 70m2
 • Prane Ambasades Amerikane
 • 1 Dhome Gjumi
 • 1 Banjo
 • 2 Kondicionere
 • Kati 8
 • Pallato ka 11 Kate
 • 5 Minuta larg qendres se qytetit
 • 2 Minuta lag Fakultetit Filologjik dhe Ekonomik
 • Akses ne Autostrade
 • Transport Publik
 • Ashensor ne pallat
 • 1 Ballkon
 • Pamja qe ofrohet nga ballkoni eshte ajo e kodrave te liqenit artificial te Tiranes
 • 10 minuta larg qendres tregtare TEG
 • Pallati ka nje ndertim shume cilesor.

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 1 Dhomë Gjumi
 • 1 Banjë
 • Ashensore
 • kuzhine
 • 2 Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • 8 banimit
 • 11 kate ne residence

Vendndodhja

 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 20 minuta from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Tirana Office for Rent - 102 m2

  Zyra - 102

  612 €/muaj
 • image_description

  Vile me qera ne Tirane 420m2

  Vilë - 420

  1.200 €/muaj
 • image_description

  Tirana Apartment for Rent - 100m2

  Apartament - 100

  450 €/muaj
 • image_description

  2 Bed Apartment for Rent in Tirana - Close to the Stadium

  Apartament - 100

  600 €/muaj
 • image_description

  2 Bedroom Apartment for Rent in Tirana - 120m2 Bllok Area Apartment

  Apartament - 120

  600 €/muaj
 • image_description

  Tirana Apartment for Rent - 3 Bed Apartment in Tirana

  Apartament - 150

  650 €/muaj
 • image_description

  Restaurant for rent in Tirana - 180m2

  Restaurant - 180

  1.700 €/muaj
 • image_description

  Villa for Rent or Sale in Tirana - 307m2

  Vilë - 307

  2.000 €/muaj
 • image_description

  Tirana Apartment for Rent 120m2 - 2 Bed Apartment for Rent - Tirana Lake

  Apartament - 120

  650 €/muaj
 • image_description

  Apartament me qera ne Tirane prane Kullave Binjake

  Apartament - 116

  800 €/muaj
Më shumë…