Apartament me qera ne Tirane prane Kullave Binjake - Apartament me Qira - 116 m²

Albania Estate ka nje apartament me qera prane kullave binjake. Ky apartament eshte 116m2 dhe me pamje fantastike te qytetit

800 €/muaj

Apartament me Qira në Tiranë

Karakteristikat Kryesore:

 • Vendndodhja: Tirane
 • Cmimi: 800€
 • Kati: 9
 • E Mobiluar: Po
 • Numri banjove: 2
 • Numri dhomave: 2
 • Adresa: Bulevardi Deshmoret e kombit, prane kullave binjake
 • Mundesi Parkimi me pagese 120 Euro
 • Kondicioner
 • Pamje e bukur
 • Hapesire Parkimi
 • Ashensor
 • Ballkon/e
 • Ne rruge kryesore

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Banja
 • 9 banimit
 • Parkim nentoke ne residence
 • Dyqane ne residence
 • kuzhine
 • Ashensore
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence

Vendndodhja

 • 2 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 25 minuta from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Tirana Office for Rent - 102 m2

  Zyra - 102

  612 €/muaj
 • image_description

  Vile me qera ne Tirane 420m2

  Vilë - 420

  1.200 €/muaj
 • image_description

  Tirana Apartment for Rent - 100m2

  Apartament - 100

  450 €/muaj
 • image_description

  2 Bed Apartment for Rent in Tirana - Close to the Stadium

  Apartament - 100

  600 €/muaj
 • image_description

  2 Bedroom Apartment for Rent in Tirana - 120m2 Bllok Area Apartment

  Apartament - 120

  600 €/muaj
 • image_description

  Tirana Apartment for Rent - 3 Bed Apartment in Tirana

  Apartament - 150

  650 €/muaj
 • image_description

  Restaurant for rent in Tirana - 180m2

  Restaurant - 180

  1.700 €/muaj
 • image_description

  Villa for Rent or Sale in Tirana - 307m2

  Vilë - 307

  2.000 €/muaj
 • image_description

  Apartamente me qera ne Tirane prane Ambasades Amerikane

  Apartament - 70

  400 €/muaj
 • image_description

  Tirana Apartment for Rent 120m2 - 2 Bed Apartment for Rent - Tirana Lake

  Apartament - 120

  650 €/muaj
Më shumë…