Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore - Apartament për Shitje - 110 m²

Albania Property disponon per shitje nje Apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2 afer detit.

77.000 €

Apartament për Shitje në Vlorë

Karakteristikat Kryesore:

 • Apartamenti eshte 110 m2
 • Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri pozicionuar buz detit ne shetitoren Skel-Uji i Ftoht.
 • Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi
 • Sallon me guzhin
 • Banje
 • 2 ballkone me pamje te plot nga deti.
 • Fal vendodhjes se ti vetem pak metra nga deti dhe nga qendra e Skeles,Vlore blerja e keti apartamenti eshte nje investime ideal, si per banim ashtu dhe per nje shtepi pushimi prane detit.

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Banjë
 • kuzhine

Vendndodhja

 • 50 metra nga Plazhi në Vlorë
 • 10 minuta nga Qendra e Qytetit Vlorë
 • 2.5 orë from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Apartament ne Bregdetin Shqiptar, Apartament per shitje ne Vlore

  Apartament - 67

  730 €/m²
Më shumë…