Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane - Apartament për Shitje - 49.1 m²

Shitet nje apartament i vogel ne Tirane. Apartamenti eshte 49.1m2 dhe ndodhet ne rrugen Mihal Grameno.

45.000 €

Apartament për Shitje në Tiranë

Karakteristikat Kryesore:

 • Madhësia e Apartamentit: 49.1 m2
 • Apartamenti eshte i vendosur në katin e 4
 • 1 Dhome gjumi
 • 1 Banjo
 • Ndërtesa është e vjetër që nga viti 1980
 • Objekti ka 5 kate
 • 1 Kondicioner
 • Në afërsi të Transportit Publik
 • 7 minuta larg nga Qendra e Qytetit

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 1 Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • 1 Dhomë Gjumi
 • 1 Banjë
 • 5 kate ne residence
 • bar & restorant

Vendndodhja

 • 7 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 2 minuta nga bar & restorant
 • 25 minuta from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
 • image_description

  Apartament ne Bregdetin Shqiptar, Apartament per shitje ne Vlore

  Apartament - 67

  730 €/m²
Më shumë…