Papafingo per shitje ne Vlore Shqiperi - Apartament për Shitje - 175 m²

Albania Estate ka per shitje nje papafingo me pamje fantastike te gjirit te Vlores dhe Ishullit te Sazanit. Kjo papafingo ndodhet ne nje nga zonat me elitare te Ujit te Ftohte ne nje zone te quajtur Vlora Kalaja.

140.000 €

Apartament për Shitje në Vlorë

Karakteristikat Kryesore:

 • Apartament luksoz per shitje ne bregdetin e Vlores.
 • Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri pozicionuar ne zonen e Kalas ne Vlore
 • Vetem 50 metra nga deti.
 • Apartamenti ka mobilim modern
 • Perbehet nga dhome gjumi,sallon me kuzhin,banje
 • Ka nje verand te madhe me pamje fantastike nga deti.
 • Veranda eshte e mbuluar dhe ne te eshte instalur nje bar me banake dhe karrige nje kend relaksi me divane.
 • Apartamenti munde te behet me dy dhoma gjumi.

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • 3 banimit
 • kuzhine
 • Parkim nentoke ne residence
 • Dyqane ne residence

Vendndodhja

 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Vlorë
 • 2.5 orë from Tirana Airport
 • 2 minuta nga bar & restorant
 • 50 metra nga Plazhi në Vlorë

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartments for Sale in Lalzi Bay Albania

  Apartament - 58.32

  1080 €/m²
 • image_description

  1 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 62.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Apartament - 77.38

  1075 €/m²
 • image_description

  2 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 92.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 49.3

  730 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 73.02

  790 €/m²
 • image_description

  Furnished Studio for Sale in Saranda - 20 meters from the beach

  Apartament - 52

  945 €/m²
 • image_description

  Studio ne vije te pare per shitje ne Saranda

  Apartament - 52

  1060 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Sarande ne buze te detit

  Apartament - 63.84

  900 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Saranda Shqiperi

  Apartament - 66

  900 €/m²
Më shumë…