2 Bedroom Penthouse Apartment for sale in Tirana with huge Veranda for 85,000 Euros - Apartament vila për Shitje - 160 m²

Penthouse Apartment for sale in Tirana for 85,000 Euros with Large Veranda and will be ready in 4 weeks

85.000 €

Apartament vila për Shitje në Tiranë

Key Features:

 • Penthouse Apartment for sale in Tirana for 85,000 Euros
 • Apartment will be ready in 4 weeks
 • Large Veranda 91m2
 • Apartment: 69m2
 • 2 Bedrooms
 • 1 Bathroom
 • Located by Astiri
 • New Apartment

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Banjë
 • Ashensore

Vendndodhja

 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 10 minuta from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Saranda Diamond Residence - Swimming Pool

  Apartament vila - 104.3

  1295 €/m²
 • image_description

  Papafingo per shitje tek Gjiri i Vilave Sarande

  Apartament vila - 111

  855 €/m²
 • image_description

  Apartamente dhe Papafingo per shitje ne Sarande Shqiperi

  Apartament vila - 130

  885 €/m²
 • image_description

  Saranda Penthouse for Sale with full sea view

  Apartament vila - 164

  1070 €/m²
 • image_description

  2 Bedrooms Penthouse for Sale in Saranda with full sea view

  Apartament vila - 170

  1175 €/m²
 • image_description

  Saranda Sunset Penthouses for Sale with Fantastic Sea View

  Apartament vila - 175

  660 €/m²
 • image_description

  Saranda Penthouse for Sale Sea View, Furnished

  Apartament vila - 180

  915 €/m²
 • image_description

  Luxury 3 Bedroom Penthouse for Sale in Saranda with amazing Sea Views

  Apartament vila - 180

  1555 €/m²
 • image_description

  3 Bedroom Penthouse for Sale in Saranda with great sea view and the Ionian Sea

  Apartament vila - 190

  1055 €/m²
 • image_description

  Papafingo per shitje ne Sarande me pishine

  Apartament vila - 232

  1205 €/m²
Më shumë…