Zyre per shitje ne Tirane - Zyra për Shitje - 45 m²

Albania Estate ka nje zre shume te mire per shitje ne Tirane. Cmimi eshte okazion. Kjo hapesire shume moderne mund te perdoret per zyre avokatie, dentist etj....

67.500 €

Zyra për Shitje në Tiranë

Karakteristiket Kryesore:

 • Hapesira e Zyres: 45m2
 • Ndertesa eshte me 6 Kate
 • Zyra ndodhet ne katin 2
 • Ndertesa e perfunduar ne 2008
 • 10 minuta larg qendres se Tiranes
 • Akses ne Transportim publik
 • Ashensor ne rezidence
 • Zone shume e mire dhe e qete

Kontakt

Dërgo mesazhin

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Zyre per shitje ne Tirane e mobiluar

  Zyra - 83

  1500 €/m²
 • image_description

  -

  0 €/muaj
 • image_description

  -

  0 €/muaj
 • image_description

  -

  0 €/muaj
 • image_description

  -

  0 €/muaj
 • image_description

  -

  0 €/muaj
 • image_description

  -

  0 €/muaj
 • image_description

  -

  0 €/muaj
 • image_description

  -

  0 €/muaj
 • image_description

  -

  0 €/muaj