Papafingo per shitje ne Vlore. Pamje fantastike te detit te Vlores - Apartament vila për Shitje - 336 m²

Albania Estate ka nje papafingo per shitje ne Vlore. Kjo rezidence ka nje pamje fantastike te detit te Vlores, Ishullit te Sazanit dhe Gadishullit Karaburunit.

300.000 €

Apartament vila për Shitje në Vlorë

Karakteristikat Kryesore:

 • Papafingo perbehte nga 2 apartamente te bashkuara bashke
 • Veranda eshte 135m2
 • Siperfaqa Totale e Apartamentit: 336 m2
 • Pamje shume te bukur te Detit te Vlores
 • Pamje fantastike e qytetit te Vlores
 • 2 Parkime vijne me papafingon ne Rezidence
 • Prane Bar Restorant \\\\\\\"Liro\\\\\\\"

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 4 kate ne residence
 • 4 banimit
 • bar & restorant
 • Ashensore

Vendndodhja

 • 50 metra nga Plazhi në Vlorë

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Saranda Diamond Residence - Swimming Pool

  Apartament vila - 104.3

  1295 €/m²
 • image_description

  Papafingo per shitje tek Gjiri i Vilave Sarande

  Apartament vila - 111

  855 €/m²
 • image_description

  Apartamente dhe Papafingo per shitje ne Sarande Shqiperi

  Apartament vila - 130

  885 €/m²
 • image_description

  Saranda Penthouse for Sale with full sea view

  Apartament vila - 164

  1070 €/m²
 • image_description

  2 Bedrooms Penthouse for Sale in Saranda with full sea view

  Apartament vila - 170

  1175 €/m²
 • image_description

  Saranda Sunset Penthouses for Sale with Fantastic Sea View

  Apartament vila - 175

  660 €/m²
 • image_description

  Saranda Penthouse for Sale Sea View, Furnished

  Apartament vila - 180

  915 €/m²
 • image_description

  Luxury 3 Bedroom Penthouse for Sale in Saranda with amazing Sea Views

  Apartament vila - 180

  1555 €/m²
 • image_description

  3 Bedroom Penthouse for Sale in Saranda with great sea view and the Ionian Sea

  Apartament vila - 190

  1055 €/m²
 • image_description

  Papafingo per shitje ne Sarande me pishine

  Apartament vila - 232

  1205 €/m²
Më shumë…